Kulisy powstawania reklam DaWandy – podejrzyj nas od kuchni.

dawanda-spot-backstage-male-82

Dwa dni zdjęciowe, 200 produktów od niemal 100 polskich twórców, sześciu początkujących aktorów, mnóstwo osób zaangażowanych w produkcję i morze radości. Właśnie tak wyglądała praca nad spotami reklamowymi DaWandy.

Wszystko odbywało się w naszym biurze, a aktorów zatrudnionych do filmów wybraliśmy spośród naszych przyjaciół i rodzin. Babcia Krysia, Marysia, która w DaWandzie zajmuje się tutorialami DIY, jej córeczka Janeczka, Kasia, Franek i kotka Zosia, oto nasze gwiazdy. Pierwsze duże role, a nominacje do Oskara już czekają!

Praca na planie przebiegała niezwykle sprawnie i musimy przyznać, że mieliśmy wielką radochę z tworzenia czegoś tak kreatywnego i szalonego. Chmury lakieru do włosów, świetni aktorzy, mnóstwo pracy i wiele radości, która towarzyszyła nam podczas tworzenia reklam sprawiła, że efekty przerosły nasze oczekiwania. We wszystkich czterech spotach inspirujemy i pokazujemy, w jak prosty sposób do każdego wnętrza można wprowadzić magię, wykorzystując wyjątkowy design, autorską modę, nietuzinkowe akcesoria czy niebanalne dodatki. Zobaczcie kulisy powstawania 4 krótkich reklam i znajdźcie produkty, które spodobały się Wam najbardziej.

fot. Tolala

dawanda-spot-backstage-male-5 dawanda-spot-backstage-male-6 dawanda-spot-backstage-male-7 dawanda-spot-backstage-male-2 dawanda-spot-backstage-male-11 dawanda-spot-backstage-male-19 dawanda-spot-backstage-male-32 dawanda-spot-backstage-male-33dawanda-spot-backstage-male-38 dawanda-spot-backstage-male-17 dawanda-spot-backstage-male-20 dawanda-spot-backstage-male-23 dawanda-spot-backstage-male-18 dawanda-spot-backstage-male-26 dawanda-spot-backstage-male-28 dawanda-spot-backstage-male-30dawanda-spot-backstage-male-40 dawanda-spot-backstage-male-44 dawanda-spot-backstage-male-48 dawanda-spot-backstage-male-50   dawanda-spot-backstage-male-54 dawanda-spot-backstage-male-57 dawanda-spot-backstage-male-59 dawanda-spot-backstage-male-60 dawanda-spot-backstage-male-64 dawanda-spot-backstage-male-65 dawanda-spot-backstage-male-66 dawanda-spot-backstage-male-67dawanda-spot-backstage-male-68 dawanda-spot-backstage-male-71 dawanda-spot-backstage-male-74 dawanda-spot-backstage-male-73 dawanda-spot-backstage-male-77 dawanda-spot-backstage-male-76 dawanda-spot-backstage-male-78dawanda-spot-backstage-male-80 fotorcreated dawanda-spot-backstage-male-88  dawanda-spot-backstage-male-85

Podobał Ci się ten post? Podzielić się nim ze znajomymi:

Post przez Dominika Zubiel

napisał na 20.10.2016 - 10:52.

O Dominika

Social Media Ninja, wyznaje zasadę You only live online. Przeczytała pół internetu, sama uwielbia tworzyć ciekawy content. Absolwentka projektowania ubioru z marzeniem o zostaniu redaktorem w dziale mody polskiej edycji Vogue. Stawia na ciągły rozwój i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. » więcej od Dominika

Comments