Granat nową czernią

Czerń rzekomo nigdy nie wychodzi z mody, ale może… po prostu się znudzić. Doskonałą alternatywą dla jej mrocznego charakteru będzie szlachetny, głęboki i elegancki granat. Zobacz, jak świetnie może prezentować się w twoim mieszkaniu. I to na więcej sposobów niż może Ci się wydawać!

Co musisz o nim wiedzieć? Uwielbia duety! Zestawienie ze złotem nadaje mu klasycznego charakteru, a srebro sprawia, że staje się nowoczesny. Przełamuje nudę beży i kremów, komponuje z szarościami, a w połączeniu z głębokim odcieniem słonecznikowej żółci nadaje wnętrzu niesamowicie ciepły i przytulny charakter. Doskonale czuje się też w towarzystwie drewna. Zobacz sama:

Jeśli chodzi o zastosowanie granatu nie w dodatkach, a na ścianach – najlepiej sprawdza się w sypialni, wydobywając urok białych mebli, ale zupełnie mu nie przeszkadza, kiedy… dzieje się zupełnie na odwrót i zostaje zdominowany białymi ścianami i sprowadzony jedynie do roli dodatku. Jest bardzo ugodowy i elastyczny a to ważne, jeśli szukasz koloru, który ułatwi dokonywanie zmian w wystroju, które odmienią wnętrze, a jednocześnie nie będą się wiązały z remontem i wymianą mebli. Spodziewałaś się, że granat stwarza aż tak wiele możliwości aranżacji wnętrza twojego domu?

 

 

Nie musisz nam wierzyć i od razu zmieniać wystrój całego mieszkania, aby przekonać się, jak świetnie wygląda w granacie. Zacznij delikatnie, wystarczy kilka dodatków, np. gładka, ozdobna poduszka, pościel czy ścienna dekoracja w stylu boho. Odważ się zastosować go na swoich meblach a potem już po prostu przestań się droczyć i udawać, że nie zdobył Twojego serca ☺.

 

 

 

źródła zdjęć:

www.thecreativityexchange.com

www.thedesignchaser.com

www.bloglovin.com

 

 

Podobał Ci się ten post? Podzielić się nim ze znajomymi:

Post przez Magdalena Chmielewska

napisał na 26.04.2017 - 16:30.

Kategoria: Wnętrza

Comments