Mała Ty i Duża Ja: 10 CUDOWNYCH zestawów dla mamy i córki.

Wybieranie podobnych stylizacji dla siebie i dziecka to doskonały sposób, aby okazać swoją dumę z bycia rodzicem i zakomunikować światu: „Patrzcie, to cudo jest MOJE!”.  Mama i córka ubrane w takie same sukienki wyglądają po prostu … uroczo. Znasz powiedzenie, że „9 miesięcy nosisz pod sercem, potem karmisz i oddajesz siebie, a ona i tak jest podobna do tatusia”? Nawet jeśli rysy twarzy Twojej córeczki nie pozostawiają złudzeń i nie wygląda ona jak Twoja  kopia, możesz podkreślić łączącą Was więź na swój sposób na przykład wybierając dla Was identyczne kreacje!

Takie otufity dla mamy i córki szczególnie spektakularnie prezentują się na oficjalnych imprezach i rodzinnych spędach. Bliscy nie mogą oderwać wzroku od tak rozkosznego duetu i wprost pieją z zachwytu na jego cześć! Okazuje się, że istnieje naprawdę sporo fasonów, które pasują kobieciew każdym wieku i tak – subtelny trapez podkreśli zgrabne nogi mamy, córeczce spodoba się fikuśny print, a wykończenie falbanką doda obydwu damom dziewczęcego uroku. Dzieciaki wyglądają przecudownie także w typowo “dorosłych” fasonach i kolorach pozornie zarezerwowanych dla dorosłych, zresztą sprawdź sama:

Look made with love

The same – mom & child wear

The same – mom & child wear

Identyczne kreacje dla mamy i córki poza analogicznym fasonem, czy wzorem powinny być równie komfortowe w noszeniu i dość uniwersalne. Wygoda w doborze wspólnych strojów na co dzień jest tutaj kluczowa, sukienki to najlepszy wybór – casualowa sukienka ma za zadanie nie tylko podkreślić kobiecy czar, ale i umożliwić swobodną zabawę na zjeżdżalni czy jazdę na hulajnodze, prawda? Zobacz koniecznie, co dla Was mamy:

The same – mom & child wear

Look made with love

Spell’s Little Fashion

Samodobro

Pośród zestawów dostępnych w butikach na platformie DaWanda nawet najbardziej wymagające mamy i ich pociechy znajdą coś dla siebie. Sama zdecyduj jaki styl, kolor i wzór odzwierciedli osobowość Twoją i Twojego dziecka! I pamiętaj: o takich trzech, jak Wy dwie, to nie ma przecież ani jednej, prawda? Czas to pokazać! Kliknij tutaj, by zobaczyć więcej!

The Same – mom &child wear

The Same – mom &child wear

 

The same – mom & child wear

Pestka

Podobał Ci się ten post? Podzielić się nim ze znajomymi:

Comments