Zdjęcia zza kulis Wielkiego Testu Zabawek, czyli DaWanda dla dzieci

Sześcioro dzieci, pokój pełen zabawek, grupa kibicujących dorosłych, czy wiecie co było dalej? Trochę szaleństwa i mnóstwo dobrej zabawy. Dziś, z okazji Dnia Dziecka, zabieramy Was za kulisy pierwszej odsłony akcji DaWanda dla dzieci. Na zdjęciach podejrzycie, jak wyglądał Wielki Test Zabawek zorganizowany w specjalnie zaaranżowanym kąciku w naszym warszawskim biurze. Zabawki, elementy wystroju pokoju oraz wybrane ubranka łączyło jedno – wszystkie zostały wykonane przez polskich twórców. Dzieci bawiły się wyśmienicie, a dorośli… No cóż, chyba każdy miał ochotę na chwilę znów zostać dzieckiem.

To było szalone przedpołudnie! Dzieci miały jedno zadanie – bawić się! W kilka chwil uporządkowana przestrzeń stała się prawdziwym polem do eksperymentowania i testowania. Przebieranie lalek i maskotek, zabawa w suchym basenie z piłeczkami, walka na miecze, gotowanie i serwowanie dań, układanie klocków to tylko niektóre z dziecięcych aktywności, których byliśmy świadkami. Nieograniczona niczym wyobraźnia maluchów wydała owoc w postaci dokładnego sprawdzenia wszystkich zabawek i akcesoriów oraz kreatywnych zabaw, które zaskakiwały obserwujących dzieci dorosłych. Wnioski nasuwały się same – warto pozwolić kiełkować pomysłowości i poddać się temu zadziwieniu światem, które pozwala na kompletne zatracenie się w zabawie.

Celem akcji było pokazanie, że rękodzieło dostępne jest od najmłodszych lat. Polscy twórcy mają do zaoferowania całe spektrum zabawek, akcesoriów, dodatków do pokoju i ubranek, które zadowolą najbardziej wymagające gusta. To, jakimi przedmiotami otaczamy nasze dzieci, ma wpływ na sposób postrzegania przez nich świata. Od najmłodszych lat kształtujemy ich poczucie estetyki i uczymy je dokonywania świadomych wyborów. A dobrze jest wiedzieć, skąd wzięła się zabawka – często stworzona specjalnie dla naszego malucha – a nawet bliżej poznać jej twórcę.

Akcja zaowocowała powstaniem prezentownika dla dzieci w różnym wieku – DaWandowi rodzice wybrali produkty dla swoich maluchów na podstawie ich wyborów dokonanych w dniu testu oraz codziennych, domowych doświadczeń. Są to podpowiedzi dla rodziców poszukujących dla swoich dzieci przedmiotów jedynych w swoim rodzaju. Przydadzą się one także wszystkim szukającym wyjątkowych prezentów dla najmłodszych.

                                               Zdjęcia: Agata Klimaszewska / DaWanda.pl

Wszystkie zabawki, akcesoria, dodatki do pokoju dziecięcego i ubranka zaprezentowane na zdjęciach i poniższym filmie można znaleźć TU.

Podobał Ci się ten post? Podzielić się nim ze znajomymi:

Comments