Warsaw Home Expo 2017 – porozmawiajmy o ODWADZE

DaWanda jest jednym z partnerów tegorocznych targów Warsaw Home. Niezmiernie cieszy nas fakt, że motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest ODWAGA. W strefie POLAND DESIGN FESTIVAL, w której DaWanda pokaże produkty polskich twórców, którzy mają odwagę tworzyć w Polsce nowoczesne rękodzieło.

Żyjemy w czasach kiedy odwaga – w każdym znaczeniu tego słowa – jest bardzo potrzebna. Musimy mieć odwagę by zmieniać świat na lepszy, by walczyć o prawa swoje i innych, by być szczęśliwym i spełnionym. Właśnie ta potrzeba zainspirowała organizatorów Warsaw Home, by Odwaga stała się hasłem drugiej edycji targów Warsaw Home.

Odwaga to podejmowanie decyzji i dokonywanie wyborów, również w wymiarze osobistym. One nie zawsze muszą być dla nas wygodne – zmuszają do zmian, uczenia się nowych rzeczy, wchodzenia w nieznane nam sytuacje. Jednak jeśli chcemy coś osiągnąć, poprawić, ulepszyć – zmiany są nieuniknione. Chcemy, żeby nasze życie było spokojniejsze, a dom spełniał nasze oczekiwania zarówno związane z odpoczynkiem, jak i z płynnym i funkcjonalnym przejściem do pracy. Czasami trudno jest określić priorytety, pozbyć się niepotrzebnych rzeczy czy złych nawyków. Jak powinna wyglądać przestrzeń wokół nas? Czy potrafimy ją sami urządzić? Na ile określenie naszych priorytetów znajduje odwzorowanie w przestrzeni, w której żyjemy? Na ile specjaliści mogą nam pomóc w tym, abyśmy w naszych wnętrzach czuli się dobrze i aby były one funkcjonalne? Czy wystrój naszego wnętrza jest odbiciem nas samych?

Źródło: materiały prasowe Warsaw Home

Podobał Ci się ten post? Podzielić się nim ze znajomymi:

Post przez Monika Skuza

napisał na 02.10.2017 - 15:20.

Comments