Regulamin konkursu “Pochwal się uszytkiem”

REGULAMIN KONKURSU

  1. ZADANIE KONKURSOWE

Pod postem konkursowym należy wkleić zdjęcie swojego uszytka (rzeczy uszytej samodzielnie). Należy wkleić tylko jedno zdjęcie bez pokazywania etapów pracy, ani kolaży.

  1. CZAS TRWANIA KONKURSU

Konkurs trwa na profilu facebookowym marki DaWanda od 10.11.2017 (od godz. 18:00) do 12.11.2017 – do północy.

III. NAGRODA

Jury w składzie: Jan Leśniak oraz przedstawiciel DaWandy wybierze bez uzasadniania werdyktu 5 najciekawszych prac, a ich autorów nagrodzi książkami ufundowanymi przez Wydawnictwo Burda: “Jak szyć spódnice i sukienki” autorstwa Jana Leśniaka. Każdy egzemplarz zostanie opatrzony autografem autora.  

  1. WYBÓR ZWYCIĘZCÓW

Przy wyborze zwycięzców będziemy brać pod uwagę pomysłowość przesłanych propozycji i nieszablonowe podejście do tematu.

  1. OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 15 listopada 2017 w komentarzu pod postem konkursowym na profilu facebookowym DaWandy do godz. 13:00. Ogłoszeni zwycięzcy proszeni są o przesłanie swoich danych oraz numeru telefonu na maila monika.skuza@dawanda.pl do końca dnia, w którym zostaną ogłoszone wyniki.

  1. UCZESTNICTWO W KONKURSIE

W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy DaWandy, członkowie ich rodzin i partnerzy biznesowi DaWandy. Akcja konkursowa nie jest sponsorowana ani administrowana przez portale Facebook i Instagram. Dane osobowe uczestników również nie są przez niego przetwarzane. Organizatorem konkursu jest portal DaWanda i to on nadzoruje i administruje działania konkursowe, oraz gromadzi dane osobowe uczestników konkursu.

Podobał Ci się ten post? Podzielić się nim ze znajomymi:

Post przez Monika Skuza

napisał na 10.11.2017 - 18:14.

Kategoria: Aktualności

Tags: , ,

Comments