Regulamin konkursu: Pochwal się rękodziełem!

REGULAMIN KONKURSU “POCHWAL SIĘ RĘKODZIEŁEM”

  1. ZADANIE KONKURSOWE

Pod postem konkursowym należy wkleić zdjęcie swojego rękodzieła. Należy wkleić tylko jedno zdjęcie bez pokazywania etapów pracy, ani kolaży.

  1. CZAS TRWANIA KONKURSU

Konkurs trwa na profilu facebookowym marki DaWanda od 17.11.2017 (od godz. 18:00) do 19.11.2017 – do północy.

III. NAGRODA

Jury w składzie: Maria Szymańska oraz przedstawiciel wydawnictwa Egmont wybierze bez uzasadniania werdyktu 5 najciekawszych prac, a ich autorów nagrodzi książkami ufundowanymi przez Wydawnictwo Egmont: “DIY żyj pięknie”. Każdy egzemplarz zostanie opatrzony autografem Marii Szymańskiej.  

  1. WYBÓR ZWYCIĘZCÓW

Przy wyborze zwycięzców będziemy brać pod uwagę pomysłowość przesłanych propozycji i nieszablonowe podejście do tematu.

  1. OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Lista zwycięzców zostanie ogłoszona do 22 listopada 2017 w komentarzu pod postem konkursowym na profilu facebookowym DaWandy do godz. 13:00. Ogłoszeni zwycięzcy proszeni są o przesłanie swoich danych oraz numeru telefonu na maila monika.skuza@dawanda.pl do końca dnia, w którym zostaną ogłoszone wyniki.

  1. UCZESTNICTWO W KONKURSIE

W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy DaWandy, członkowie ich rodzin i partnerzy biznesowi DaWandy. Akcja konkursowa nie jest sponsorowana ani administrowana przez portale Facebook i Instagram. Dane osobowe uczestników również nie są przez niego przetwarzane. Organizatorem konkursu jest portal DaWanda i to on nadzoruje i administruje działania konkursowe, oraz gromadzi dane osobowe uczestników konkursu.

Podobał Ci się ten post? Podzielić się nim ze znajomymi:

Post przez Monika Skuza

napisał na 17.11.2017 - 16:57.

Kategoria: Aktualności

Comments