Regulamin konkursu: “Pomysł na coś z drewna”

REGULAMIN KONKURSU “POMYSŁ NA COŚ Z DREWNA”

  1. ZADANIE KONKURSOWE

Pod postem konkursowym należy wkleić zdjęcie swojej pracy w drewnie w dowolnej technice lub szkicu na projekt rzeczy, która ma powstać z drewna. Należy wkleić tylko jedno zdjęcie.

  1. CZAS TRWANIA KONKURSU

Konkurs trwa na profilu facebookowym marki DaWanda od 1.12.2017 (od godz. 19:30) do 3.12.2017 – do północy.

III. NAGRODA

Jury w składzie: przedstawiciel DaWandy oraz autorów książki wybierze bez uzasadniania werdyktu 3 najciekawsze prace, a ich autorów nagrodzi książkami ufundowanymi przez Wióry Lecą: “Wióry Lecą. Podręcznik stolarski dla początkujących”. Każdy egzemplarz zostanie opatrzony autografem autorów.

  1. WYBÓR ZWYCIĘZCÓW

Przy wyborze zwycięzców będziemy brać pod uwagę pomysłowość przesłanych propozycji i nieszablonowe podejście do tematu.

  1. OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 4 grudnia 2017 w komentarzu pod postem konkursowym na profilu facebookowym DaWandy do godz. 13:00. Ogłoszeni zwycięzcy proszeni są o przesłanie swoich danych oraz numeru telefonu na maila monika.skuza@dawanda.pl do końca dnia, w którym zostaną ogłoszone wyniki.

  1. UCZESTNICTWO W KONKURSIE

W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy DaWandy, członkowie ich rodzin i partnerzy biznesowi DaWandy. Akcja konkursowa nie jest sponsorowana ani administrowana przez portale Facebook i Instagram. Dane osobowe uczestników również nie są przez niego przetwarzane. Organizatorem konkursu jest portal DaWanda i to on nadzoruje i administruje działania konkursowe, oraz gromadzi dane osobowe uczestników konkursu.

Podobał Ci się ten post? Podzielić się nim ze znajomymi:

Post przez Monika Skuza

napisał na 01.12.2017 - 20:34.

Kategoria: Gościnne posty

Comments