Miłość w stylu OFFWedding

Marzy wam się piękny, niezwyczajny ślub. Nie wiecie gdzie szukać osób, które mogą pomóc zrealizować wasze marzenia, a standardowe targi ślubne kojarzą się wam z wielkimi halami, tłumem i męczącą atmosferą. OFFWedding jest dla Was!

ślub, nakrycia ślubne, sztućce na ślub, wesele

To wydarzenie niestereotypowe, bez przaśnego wiejskiego stołu i muzyki disco-polo. Estetyczna ucztą dla zmysłów, miejsce gdzie można obejrzeć piękne projekty młodych twórców, spróbować najlepszego słonego karmelu i obłędnej wiśniowej tarty, napić się pysznej kawy i spokojnie porozmawiać z wystawcami oferującymi produkty i usługi najwyższej jakości. To wydarzenie alternatywne do utartych schematów i wzorców, kierujące uwagę głównie na Młodą Parę, ich uczucia i relacje. Zapraszamy wszystkie osoby ceniące dobry design i piękno sztuki użytkowej, lubiące minimalizm i naturalne dekoracje, chcące zobaczyć najnowsze trendy ślubne i przede wszystkim narzeczonych, dla których najważniejsze jest szczere podejście do ślubu i pokazanie przez tą ceremonię siebie.

para młoda, ślub, nakrycia ślubne, sztućce na ślub, wesele

Dlaczego targi na dworcu?
A dlaczego nie! To wydarzenie promuje nietypowe wesela, nietypowe atrakcje i wyjście poza sztampę. A może ślub na szczycie góry z pięknym widokiem lub zaadaptować na wesele opuszczonej szklarni? Czemu nie zorganizować przyjęcia, które będzie czymś nowym, zaskakującym, kreatywnym, niezapomnianym dla was i waszych bliskich? Czemu nie zrobić targów ślubnych w samym sercu Łodzi, na nowoczesnym, industrialnym dworcu? Nie ma rzeczy niemożliwych – nie bójcie się marzyć!

para młoda, ślub, nakrycia ślubne, sztućce na ślub, wesele

Kim są wystawcy Off Wedding?
Wystawcy są pieczołowicie wyselekcjonowani i nie ma tu ludzi przypadkowych. Młodzi projektanci, których zobaczycie na Off Wedding tworzą nowoczesne, delikatne suknie, dodatki oraz modne stroje dla panów. Fotografowie i filmowcy dyskretnie dokumentują dzień ślubu w sposób emocjonalny i nastrojowy, opowiadając wasze prawdziwe historie. Dekoratorzy i florystki łączą prostotę z dbałością o szczegóły. Konsultantki radzą jak najlepiej wykorzystać czas przed ślubem i przygotować ten dzień na luzie i bez stresu.

para młoda, ślub, nakrycia ślubne, sztućce na ślub, wesele

Kim są organizatorzy Off Wedding?
To dwójka pasjonatów życia, miłości i uczuciowej magii. Zajmują się fotografią i filmem ślubnym, a ich praca jest także nietypowa jeśli chodzi o ślubne standardy. Pierwsze alternatywne targi ślubne zorganizowali rok temu, bo sami chcieli pokazać swoje prace w miejscu, które będzie miało niezwykły klimat i takich też uczestników :)

Off Wedding odbędzie się 22 kwietnia 2018 w niedzielę między 11.00-18.00 w nowoczesnych przestrzeniach dworca Łódź Fabryczna. 

para młoda, ślub, nakrycia ślubne, sztućce na ślub, wesele

Podobał Ci się ten post? Podzielić się nim ze znajomymi:

Post przez Monika Skuza

napisał na 25.01.2018 - 12:46.

Comments