Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego „Rękodzieło”

Drewno, filc, kolorowe szkiełka i kawałki blaszek – z tego może powstać coś niespotykanego – przekonują twórcy rękodzieła artystycznego i zapraszają na Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego „Rękodzieło”, które już po raz ósmy organizują Targi Kielce. Pomysłodawcy kuszą gości nową formułą – w roku 2018,  oprócz grudniowej edycji świątecznej, pojawia się wiosenna edycja targów.

Od 20 do 22 kwietnia hale targowe Targów Kielce wypełnią się rękodzielnikami, czyli osobami, które tworzą rękodzieło, z całej Polski. Co ciekawe nie zabraknie także zagranicznych wystawców, którzy zaskoczą swoimi oryginalnymi dziełami. Właśnie dzięki coraz większemu zainteresowaniu twórców spoza Polski, wydarzenie awansowało do rangi międzynarodowej.

Wiosenna edycja Międzynarodowych  Targów  Rzemiosła Artystycznego „Rękodzieło”   to nowe, świeże wzory i niespotkani dotąd wystawcy. Goście będą mogli podziwiać prace artystów, szukać dekoratorskich inspiracji, a także wzbogacić się o niepowtarzalne przedmioty. Domowe ozdoby, ciekawe, kobiece dodatki, biżuteria, a także oryginalna porcelana i pomysłowe zabawki dla dzieci – tego wszystkiego będzie można szukać w licznych, kolorowych kramach. Nie zabraknie niekonwencjonalnych kolekcji odzieżowych. Tradycją targów  są warsztaty rękodzieła prowadzone przez twórców, którzy prezentują na żywo, jak powstaje coś z niczego. To punkt obowiązkowy dla każdego gościa odwiedzającego Targi Kielce, a zajęcia są przygotowane również dla najmłodszych zwiedzających.

Tegoroczne VIII  Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego „Rękodzieło”  odbywają się równolegle  z Targami Dom , które  w roku ubiegłym  zgromadziły ponad  20 tys osób.

Podobał Ci się ten post? Podzielić się nim ze znajomymi:

Post przez Monika Skuza

napisał na 02.03.2018 - 11:02.

Kategoria: Gościnne posty

Tags: ,

Comments