REGULAMIN KONKURSU “POCHWAL SIĘ KOBIECYM USZYTKIEM”

REGULAMIN KONKURSU “POCHWAL SIĘ KOBIECYM USZYTKIEM”

  1. ZADANIE KONKURSOWE

Pod postem konkursowym należy wkleić zdjęcie swojego kobiecego uszytku, np. sukienki, spódnicy, bluzki itp. Należy wkleić tylko jedno zdjęcie bez pokazywania etapów pracy, ani kolaży.

  1. CZAS TRWANIA KONKURSU

Konkurs trwa na profilu facebookowym marki DaWanda od 8.03.2018 (od godz. 18:00) do 9.03.2018 – do północy.

III. NAGRODA

Jury w składzie: Maria Szymańska oraz Jan Leśniak wybiorą bez uzasadniania werdyktu 3 najciekawsze prace, a ich autorów nagrodzi książkami ufundowanymi przez Wydawnictwo Burda: “O szyciu prosto kreatywnie i modnie” oraz “Jak szyć spódnice i sukienki”.

  1. WYBÓR ZWYCIĘZCÓW

Przy wyborze zwycięzców będziemy brać pod uwagę pomysłowość przesłanych propozycji i nieszablonowe podejście do tematu.

  1. OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Lista zwycięzców zostanie ogłoszona do 13 marca 2018 w komentarzu pod postem konkursowym na profilu facebookowym DaWandy do godz. 13:00. Ogłoszeni zwycięzcy proszeni są o przesłanie swoich danych oraz numeru telefonu na maila marysia.szymanska@dawanda.pl do końca dnia, w którym zostaną ogłoszone wyniki.

  1. UCZESTNICTWO W KONKURSIE

W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy DaWandy, członkowie ich rodzin i partnerzy biznesowi DaWandy. Akcja konkursowa nie jest sponsorowana ani administrowana przez portal Facebook. Dane osobowe uczestników również nie są przez niego przetwarzane. Organizatorem konkursu jest portal DaWanda i to on nadzoruje i administruje działania konkursowe, oraz gromadzi dane osobowe uczestników konkursu.

Podobał Ci się ten post? Podzielić się nim ze znajomymi:

Post przez Monika Skuza

napisał na 08.03.2018 - 10:27.

Kategoria: Gościnne posty

Tags:

Comments