Regulamin konkursu

ZADANIE KONKURSOWE
Pod postem konkursowym należy wkleić zdjęcie swojego diy, np. włąsnoręcznie wykonana biżuteria, dekoracja pokoju itp. Należy wkleić tylko jedno zdjęcie bez pokazywania etapów pracy, ani kolaży.
CZAS TRWANIA KONKURSU
Konkurs trwa na profilu facebookowym marki DaWanda od 4.06.2018 (od godz. 18:00) do 10.06.2018 – do północy.
III. NAGRODA
Jury w składzie: Maria Szymańska oraz Monika Skuza wybiorą bez uzasadniania werdyktu 3 najciekawsze prace, a ich autorów nagrodzi zestawami narzędzi ufundowanymi przez firmę Dremel.
WYBÓR ZWYCIĘZCÓW
Przy wyborze zwycięzców będziemy brać pod uwagę pomysłowość przesłanych propozycji i nieszablonowe podejście do tematu.
OGŁOSZENIE WYNIKÓW
Lista zwycięzców zostanie ogłoszona do 11 czerwca (poniedziałek) 2018 w komentarzu pod postem konkursowym na profilu facebookowym DaWandy do godz. 13:00. Ogłoszeni zwycięzcy proszeni są o przesłanie swoich danych oraz numeru telefonu na maila marysia.szymanska@dawanda.pl do końca dnia, w którym zostaną ogłoszone wyniki.
UCZESTNICTWO W KONKURSIE
W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy DaWandy, członkowie ich rodzin i partnerzy biznesowi DaWandy. Akcja konkursowa nie jest sponsorowana ani administrowana przez portal Facebook. Dane osobowe uczestników również nie są przez niego przetwarzane. Organizatorem konkursu jest portal DaWanda i to on nadzoruje i administruje działania konkursowe, oraz gromadzi dane osobowe uczestników konkursu.

Podobał Ci się ten post? Podzielić się nim ze znajomymi:

Post przez Monika Skuza

napisał na 04.06.2018 - 14:23.

Kategoria: Gościnne posty

Comments